135,00 €
81,00 €
Χαρακτηριστικά
| Βραχίονας mm | 140mm |
| Γέφυρα φακού mm | 14mm |
| Ύψος φακού mm | 0mm |
| Styles | Lifestyle |
| Σχήμα | Ορθογώνια |
| Υλικό | Κοκκάλινο |
| Χρώμα Κατασκευαστή | Διάφανο |
| Πλάτος Φακού mm | 53mm |
| Μετώπη (mm) | 0mm |
| Φύλο | Γυναικεία |
| Είδος | Γυαλιά Οράσεως |
Γυαλιά οράσεως Alexander McQueen AM0307O με κοκκάλινο σκελετό σε ορθογώνιο σχήμα, σε διάφανο χρώμα. Είναι κατάλληλα για προσαρμογή φακών κάθε διοπτρίας. Αποτελούν διαχρονική επιλογή.