189,00 €
132,00 €
Χαρακτηριστικά
| Βραχίονας mm | 140mm |
| Γέφυρα φακού mm | 18mm |
| Ύψος φακού mm | 38mm |
| Styles | Lifestyle |
| Σχήμα | Πεταλούδα |
| Φακός | Καθρέφτης |
| Υλικό | Κοκκάλινο |
| Χρώμα Κατασκευαστή | Μπεζ |
| Πλάτος Φακού mm | 54mm |
| Μετώπη (mm) | 0mm |
| Φύλο | Γυναικεία |
| Είδος | Γυαλιά Ηλίου |
Το Ray-Ban RB4314-N Nina είναι ένα κοκκάλινο γυαλί ηλίου σε μπεζ ταρταρούγα χρώμα, με κρυστάλλινο γκρι-χρυσό καθρέφτη φακό που παρέχει πλήρη προστασία από τις ακτίνες του ηλίου. Ένα ιδιαίτερο γυαλί ηλίου σε σχήμα πεταλούδας.
Μπορούν να τοποθετηθούν και φακοί με βαθμό.