155,00 €
109,00 €
Χαρακτηριστικά
| Βραχίονας mm | 140mm |
| Γέφυρα φακού mm | 15mm |
| Ύψος φακού mm | 43.5mm |
| Styles | Lifestyle |
| Σχήμα | Τετράγωνα |
| Φακός | G15 |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Χρώμα Κατασκευαστή | Χρυσό |
| Πλάτος Φακού mm | 58mm |
| Μετώπη (mm) | 139mm |
| Είδος | Γυαλιά Ηλίου |
Το Ray-Ban RB3136 Caravan είναι ένα μεταλλικό γυαλί ηλίου σε χρυσό χρώμα, με πράσινο κρυστάλλινο φακό που παρέχει πλήρη προστασία από τις ακτίνες του ηλίου. Ένα ιδιαίτερο γυαλί ηλίου σε τετράγωνο σχήμα με διπλή γέφυρα.
Μπορούν να τοποθετηθούν και φακοί με βαθμό.