Polo Ralph Lauren PH4221
Κωδικός Προϊόντος:
Κωδικός Χρώματος:
Διαθεσιμότητα: Μη διαθέσιμο
245,00 €
196,00 €
Χαρακτηριστικά
| Βραχίονας mm | 145mm |
| Γέφυρα φακού mm | 19mm |
| Ύψος φακού mm | 45mm |
| Styles | Lifestyle |
| Χρώμα Κατασκευαστή | Διάφανο Γκρι |
| Πλάτος Φακού mm | 52mm |
| Μετώπη (mm) | 130mm |
| Φύλο | Ανδρικά |