Polo Ralph Lauren PH4221 Sunglasses
Reference:
Color Code:
Availability: This product is no longer in stock
245,00 €
196,00 €
Data sheet
| Temple mm | 145mm |
| Bridge mm | 19mm |
| Lens Height mm | 45mm |
| Styles | Lifestyle |
| Manufacturer Color | Transparent Grey |
| Lens Width (mm) | 52mm |
| Front (mm) | 130mm |
| Gender | Men |