139,00 €
111,20 €
Χαρακτηριστικά
| Βραχίονας mm | 140mm |
| Γέφυρα φακού mm | 14mm |
| Ύψος φακού mm | 47.6mm |
| Styles | Lifestyle |
| Σχήμα | Πιλότου |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Χρώμα Κατασκευαστή | Σκούρο Ασημί |
| Πλάτος Φακού mm | 55mm |
| Μετώπη (mm) | 131mm |
Κωδικός Προϊόντος:
Κωδικός Χρώματος:
Διαθεσιμότητα: Μη διαθέσιμο
Προσοχή: Τελευταία κομμάτια!
Ημερομηνία Διαθεσιμότητας:
139,00 €
111,20 €
| Βραχίονας mm | 140mm |
| Γέφυρα φακού mm | 14mm |
| Ύψος φακού mm | 47.6mm |
| Styles | Lifestyle |
| Σχήμα | Πιλότου |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Χρώμα Κατασκευαστή | Σκούρο Ασημί |
| Πλάτος Φακού mm | 55mm |
| Μετώπη (mm) | 131mm |