89,00 €
Χαρακτηριστικά
| Βραχίονας mm | 135mm |
| Γέφυρα φακού mm | 19mm |
| Ύψος φακού mm | 45mm |
| Styles | Lifestyle |
| Σχήμα | Οβάλ |
| Φακός | Ντεγκραντέ |
| Υλικό | Κοκκάλινο |
| Χρώμα Κατασκευαστή | Διάφανο Μπεζ |
| Πλάτος Φακού mm | 50mm |
| Μετώπη (mm) | 140mm |
| Φύλο | Γυναικεία |
Γυαλιά ηλίου Komono The Ana, κοκκάλινα σε χρώμα διάφανο μπεζ, με μπλε-κόκκινο ντεγκραντέ φακό, που παρέχει πλήρη προστασία από τις ακτίνες του ηλίου. Μια κομψή επιλογή σε οβάλ σχήμα. Αυτά τα γυαλιά είναι κατάλληλα για τοποθέτηση φακών με συνταγή.