89,00 €
Data sheet
| Temple mm | 135mm |
| Bridge mm | 19mm |
| Lens Height mm | 45mm |
| Styles | Lifestyle |
| Shape | Oval |
| Lens | Gradient |
| Material | Acetate |
| Manufacturer Color | Transparent Beige |
| Lens Width (mm) | 50mm |
| Front (mm) | 140mm |
| Gender | Women |
Γυαλιά ηλίου Komono The Ana, κοκκάλινα σε χρώμα διάφανο μπεζ, με μπλε-κόκκινο ντεγκραντέ φακό, που παρέχει πλήρη προστασία από τις ακτίνες του ηλίου. Μια κομψή επιλογή σε οβάλ σχήμα. Αυτά τα γυαλιά είναι κατάλληλα για τοποθέτηση φακών με συνταγή.