Armani Exchange AX2002
Κωδικός Προϊόντος:
Κωδικός Χρώματος:
Διαθεσιμότητα: Μη διαθέσιμο
149,00 €
119,20 €
Χαρακτηριστικά
| Βραχίονας mm | 140mm |
| Γέφυρα φακού mm | 12mm |
| Ύψος φακού mm | 52mm |
| Styles | Lifestyle |
| Σχήμα | Πιλότου |
| Φακός | Πολωτικός-Ντεγκραντέ |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Χρώμα Κατασκευαστή | Μαύρο-Γκρι |
| Πλάτος Φακού mm | 61mm |
| Μετώπη (mm) | 0mm |