Herschel Clear Τσάντα Πλάτης Classic XL
Κωδικός Προϊόντος:
Κωδικός Χρώματος:
Διαθεσιμότητα: Μη διαθέσιμο
69,99 €
35,00 €
Χαρακτηριστικά
| Υλικό | - |
| Χρώμα Κατασκευαστή | Ash Rose/Clear |
| Ύψος | 44.45cm |
| Μήκος (cm) | 31.7cm |
| Πλάτος (cm) | 15.2cm |
| Χωρητικότητα (litres) | 30- |
| Θήκη Laptop | 0- |
| Φύλο | Γυναικεία |
Η τσάντα πλάτης Clear Classic XL έτσι ώστε να αναδεικνύει τα απαραίτητα. Αποτελούμενη από ισχυρό εύκαμπτο υλικό, διαθέτει έγχρωμη επένδυση, διπλές χειρολαβές και μία μπροστινή θήκη αποθήκευσης.
Extra Πληροφορίες
- Διαφανές πλαστικό υλικό
- Λεπτοί ιμάντες ώμου
- Κλασική υφασμάτινη ετικέτα Herschel