Arnette AN4354 Myndegap Sunglasses
Reference:
Color Code:
Availability: Limited Availability
119,00 €
95,20 €
Data sheet
| Temple mm | 135mm |
| Bridge mm | 20mm |
| Lens Height mm | 37mm |
| Styles | Sporty |
| Manufacturer Color | Matte Black |
| Lens Width (mm) | 49mm |
| Front (mm) | 0mm |
| Gender | Men |