105,00 €
84,00 €
Data sheet
| Temple mm | 145mm |
| Bridge mm | 20mm |
| Lens Height mm | 46mm |
| Styles | Sporty |
| Shape | Oval |
| Lens | Blue |
| Material | Acetate |
| Manufacturer Color | Honey |
| Lens Width (mm) | 53mm |
| Front (mm) | 0mm |
| Gender | Men |
Γυαλιά ηλίου Arnette Pykkewin 4277, κοκκάλινα σε μελί χρώμα, με σκούρο μπλε φακό, που παρέχει πλήρη προστασία από τις ακτίνες του ηλίου. Μια σπορ επιλογή σε οβάλ σχήμα. Αυτά τα γυαλιά είναι κατάλληλα για τοποθέτηση φακών με συνταγή.