Ray-Ban RX6434 Eyeglasses
Reference:
Color Code:
Availability: This product is no longer in stock
139,00 €
111,20 €
Data sheet
| Temple mm | 145mm |
| Bridge mm | 18mm |
| Lens Height mm | 41.8mm |
| Styles | Lifestyle |
| Shape | Square |
| Material | Metal |
| Manufacturer Color | Gold |
| Lens Width (mm) | 55mm |
| Front (mm) | 0mm |