Michael Kors MK2251U Jackson hole Sunglasses
Reference:
Color Code:
Availability: Limited Availability
162,00 €
129,60 €
Data sheet
| Temple mm | 145mm |
| Bridge mm | 19mm |
| Lens Height mm | 49mm |
| Styles | Luxury |
| Manufacturer Color | Dark Tortoise |
| Lens Width (mm) | 0mm |
| Front (mm) | 0mm |
| Gender | Men |