Michael Kors MK2277U Grenada Sunglasses
Reference:
Color Code:
Availability: Limited Availability
179,00 €
143,20 €
Data sheet
| Temple mm | 140mm |
| Bridge mm | 15mm |
| Lens Height mm | 49mm |
| Styles | Luxury |
| Manufacturer Color | Vintage Tortoise |
| Lens Width (mm) | 0mm |
| Front (mm) | 0mm |
| Gender | Women |