Ralph RA5343U Sunglasses
Reference:
Color Code:
Availability: This product is no longer in stock
129,00 €
103,20 €
Data sheet
| Temple mm | 145mm |
| Bridge mm | 17mm |
| Lens Height mm | 46mm |
| Styles | Lifestyle |
| Manufacturer Color | Transparent Blue |
| Lens Width (mm) | 55mm |
| Front (mm) | 0mm |
| Gender | Women |