Polo Ralph Lauren PH4236 Sunglasses
Reference:
Color Code:
Availability: Limited Availability
187,00 €
149,60 €
Data sheet
| Temple mm | 145mm |
| Bridge mm | 20mm |
| Lens Height mm | 46mm |
| Styles | Lifestyle |
| Manufacturer Color | Shiny black |
| Lens Width (mm) | 50mm |
| Front (mm) | 0mm |
| Gender | Men |