Vogue VO5678SB Sunglasses
Reference:
Color Code:
Availability: This product is no longer in stock
169,00 €
135,20 €
Data sheet
| Temple mm | 140mm |
| Bridge mm | 16mm |
| Lens Height mm | 43mm |
| Styles | Lifestyle |
| Manufacturer Color | Brown Tortoise |
| Lens Width (mm) | 55mm |
| Front (mm) | 0mm |
| Gender | Women |