Chloe CH0300S Sunglasses
Reference:
Color Code:
Availability: This product is no longer in stock
399,00 €
319,20 €
Data sheet
| Temple mm | 140mm |
| Bridge mm | 20mm |
| Lens Height mm | 49mm |
| Styles | Luxury |
| Manufacturer Color | Tortoise |
| Lens Width (mm) | 54mm |
| Front (mm) | 0mm |
| Gender | Women |