Ralph RA5324U Sunglasses
Reference:
Color Code:
Availability: This product is no longer in stock
139,00 €
111,20 €
Data sheet
| Temple mm | 145mm |
| Bridge mm | 18mm |
| Lens Height mm | 47mm |
| Styles | Lifestyle |
| Manufacturer Color | Transparent Green |
| Lens Width (mm) | 56mm |
| Front (mm) | 135mm |
| Gender | Women |