Dolce & Gabbana DG4449 Sunglasses
Reference:
Color Code:
Availability: Limited Availability
295,00 €
236,00 €
Data sheet
| Temple mm | 145mm |
| Bridge mm | 16mm |
| Lens Height mm | 47mm |
| Styles | Luxury |
| Manufacturer Color | Leopard |
| Lens Width (mm) | 54mm |
| Front (mm) | 130mm |
| Gender | Women |