Herschel Clear Backpack Classic XL
Reference:
Color Code:
Availability: This product is no longer in stock
69,99 €
35,00 €
Data sheet
| Material | - |
| Manufacturer Color | Ash Rose/Clear |
| Height | 44.45cm |
| Length (cm) | 31.7cm |
| Πλάτος (cm) | 15.2cm |
| Volume (litres) | 30- |
| Laptop Sleeve | 0- |
| Gender | Women |
The Clear Classic X-Large backpack is made to show off your essentials. Built with a strong, flexible material, this large backpack features a colored trim and ample storage. Clear plastic material Exposed color trim Exposed zippers Front storage pocket Tonal classic woven label